< powrót do strony głównej www.AlterGroup.pl

choose your language:

Historia spółkiHistoria spółki

ItaliaSolidność i rodzinna pasja do budowania były podstawą założenia firmy ponad 18 lat temu. Pan Alessandro Terio kontynuując dzieło swojego dziadka zaczął rozwijać prywatną firmę deweloperską zajmującą się budową powierzchni komercyjnych.

Po 5 latach, gdy firma zaczęła poszerzać swoją ofertę o budownictwo mieszkalne, Alessandro zaprosił do współpracy przyjaciół. Firma zasłynęła z wykonawstwa lokali mieszkalnych wykończonych "pod klucz". Na początku w Bolonii, a potem w kolejnych miastach we Włoszech. Za namową przyjaciela dziadka, który był pochodzenia polskiego, Pan Alessandro postanowił przyjechać do Polski.

italiaTak z ziemi włoskiej do polskiej trafił do "Świętego Miasta" – Częstochowy. Skupił wokół siebie zespół ludzi połączony pasją do budowania i otwarty na nowe wyzwania.  Efekty tych działań możemy oglądać przy ul. Dąbrowskiego, gdzie powstał nowoczesny budynek handlowo - usługowy oraz przy ul. Wyszyńskiego, gdzie oferowane są ekskluzywne apartamenty na sprzedaż i wynajem. Planowane są już kolejne inwestycje.

Firma zasłynęła z wykonawstwa lokali mieszkalnych wykończonych "pod klucz".
Na początku w Bolonii, a potem w kolejnych miastach we Włoszech. Za namową przyjaciela dziadka, który był pochodzenia polskiego, Pan Alessandro postanowił przyjechać do Polski.

Tak z ziemi włoskiej do polskiej trafił do „Świętego Miasta” – Częstochowy.

Skupił wokół siebie zespół ludzi połączony pasją do budowania i otwarty na nowe wyzwania.  Efekty tych działań możemy oglądać przy ul. Dąbrowskiego, gdzie powstał nowoczesny budynek handlowo - usługowy oraz przy ul. Wyszyńskiego, gdzie oferowane są ekskluzywne apartamenty na sprzedaż i wynajem. Planowane są już kolejne inwestycje.